Víte, že 1 802 milionů lidí na světě využívá internet? Vyhledávají na něm informace, nakupují, baví se. Jak využít jejich potenciál? Spolehněte se na zvýhodněné balíčky služeb, se kterými snadno proniknete na zahraniční internetový trh.

Marketingová analýza ruského trhu

Než začnete podnikat na ruském trhu, měli byste ho dobře poznat. Spolehněte se na podrobnou analýzu od společnosti SOVA NET a vytvořte si pevný základ pro všechny vaše marketingové a obchodní aktivity. Nezapomeňte, že dobrý příprava znamená polovinu úspěchu!

Komplexní SEO analýza

Víte, jak stojí vaše internetové stránky v mezinárodních vyhledávačích a jaké nástroje byste měli používat pro komunikaci s klienty a obchodními partnery? Objednejte si komplexní SEO analýzu, která vám pomůže vybudovat skutečně silnou a stabilní pozici na internetu i za hranicemi České republiky!

Mediaplán a online PR (startovní balíček)

Chcete posílit image firmy a působit jako skutečný expert v oboru? Chcete, aby uživatelé internetu dobře znali nejen vaší značku, ale také produkty a služby? Nechte si vytvořit kvalitní mediaplán. Zajistíme vám místo v online médiích a postaráme se, abyste byli na internetu vidět!

Marketing a optimalizace pro sociální sítě (startovní balíček)

Hledáte nové zaměstnance nebo obchodní partnery? Potřebujete podpořit prodej? Nevíte, kde publikovat vaše články, videa nebo fotografie? Pronikněte do sociálních sítí v zahraničí, získejte nové kontakty a vybudujte si image moderní společnosti! Zvolte komplexní balíček od SOVA NET.

Web management (zkušební balíček na 2 měsíce)

Nemáte vlastní marketingové oddělení, které by řídilo vaši propagaci na internetu? Chcete, aby se o vaši internetovou prezentaci staral kvalifikovaný odborník? Vyzkoušejte si řešení Web Management, v rámci kterého vám poskytneme komplexní správu a rozvoj vaší internetové prezentace.

Všechny balíčky kromě marketingové analýzy nabízíme pro ruský, slovenský, polský i německý trh. Kontaktujte nás a získejte více informací!